Ons Team

Robbert Fleer MSc.

Robbert@fysiomoves.nl
Big: 19910114804

– Bewegingswetenschappen
– Dry needling
– McKenzie therapie
– Mulligan

Joost Kruijssen Msc.

Joost@fysiomoves.nl
Big: 89917256304

– Manuele therapie
– Mulligan A,B & C
– Echografie
– Osteoporose

Paul Swillens

Paul@fysiomoves.nl
Big: 9916652704

– Dry needling
– Perifeer arterieel vaatlijden (etalagebenen)
– Shockwave
– Echografie
– Acupunctuur
– Tuina (manipulatie, mobilisatie, massage volgens Chinese geneeswijze)

Guusje van Ratingen

Guusje@fysiomoves.nl
Big: 69925691104

– Fascia therapie
– Dry needling
– Medical taping concept

Martine van Roij

Martine@fysiomoves.nl
Big: 89917256304

– Lymfedrainage
– Perifeer arterieel vaatlijden (etalagebenen)
– Mulligan A,B & C
– Lymfetapen
fysio moves-4-min

Niels Spruit

Niels@fysiomoves.nl
Big: 9919843004

– Geriatriefysiotherapie
– ParkinsonNet
– Osteoporose
– Dry needling
– Mulligan A,B,C,D & E
– Echografie & Shockwave

Roel Verkolf Msc.

Roel@fysiomoves.nl
Big: 19910114804

– Manuele therapie
– Dry Needling
– Tapen en bandageren
– Onderzoek en behandeling van het zenuwstelsel
Jules

Jules Heijnen

Jules@fysiomoves.nl
Big:

– Kaakfysiotherapie

Margret Nesselaar

administratie@fysiomoves.nl
0475-600446

– Fitness trainer A

Els Suntjens

administratie@fysiomoves.nl
0475-600446